Didysis Susirinkimas 2022

Vasario 18 d. įvyko kasmetinis SMD didysis susirinkimas, kurio metu buvo pristatyta kaip valdybai sekėsi išpildyti užsibrėžtus tikslus visos kadencijos metu, taip pat patvirtinti nuostatai, strategija bei balu įvertintas metų darbas. Galiausiai, buvo pasiekta bene svarbiausia didžiojo susirinkimo dalis – naujos valdybos rinkimai. 

Kandidatė į pirmininkės poziciją: Rugilė Jurgelionytė

Naująja SMD pirmininke tapo Rugilė Jurgelionytė, cheminės technologijos ir inžinerijos trečio kurso studentė, iki šiol ėjusi žmogiškųjų išteklių koordinatorės pareigas. Savo nuoširdžioje kalboje minėjo apie planus megzti ir branginti artimus ryšius su kitomis organizacijomis, puoselėti SMD tradicijas.

Kandidatas į pirmininkės pavaduotojo poziciją: Arvydas Kromelis

Pavaduotojo poziciją perėmė pirmo kurso elektronikos inžinerijos studentas Arvydas Kromelis. Savo kalboje pabrėžė, kad yra motyvuotas, skatins koordinatorius atlikti darbus laiku.

No description available.
Vaiva Mačiulytė – kandidatė į žmogiškųjų išteklių koordinatorės postą

Į organizacijos Žmogiškųjų išteklių koordinatorės pareigas buvo išrinkta Vaiva Mačiulytė. Dalinosi planais pritraukti šūsnį naujų narių, toliau naudoti ir tobulinti angeliukų sistemą.

Gintaras Micevičius – kandidatas į viešųjų ryšių koordinatoriaus pareigas

Savo charizmatiška kalba visus pribloškė naujasis viešųjų ryšių koordinatorius Gintaras Micevičius. Naujai iškeptas koordinatorius planuoja dažniau socialiniuose tinkluose dalintis akimirkomis iš kasdienio SMD gyvenimo. 

Faustina Juzėnaitė – kandidatė į iždininkės poziciją

Iždininkės pareigas tęs Faustina Juzėnaitė. Kalboje ji išreiškė meilę bei entuziazmą savo atliekamai veiklai ir net žadėjo dirbti uoliau nei pastaraisiais metais.

Kandidatė į eksperimentų koordinatorės postą: Aistė Zubrickaitė

Naująja įdomiųjų eksperimentų koordinatore tapo cheminės technologijos ir inžinerijos studentė Aistė Zubrickaitė. Ji išreiškė didelį susidomėjimą sprogimais, taip pat žadėjo SMD eksperimentų asortimentą papildyti naujais dar nematytais eksperimentais, bene didžiausias koordinatorės pažadas buvo asmeniškai ieškoti ir komunikuoti su eksperimentų rėmėjais.

Kandidatas į inžinerinės veiklos koordinatoriaus postą: Matas Žulkus

Inžinerinės veiklos poziciją užėmė Matas Žulkus. Savo entuziastingoje kalboje dėstė planus apie SMD programėlės pritaikymą, naujus projektus. Jaunasis koordinatorius minėjo, kad inžinerine veikla domisi nuo vaikystės.

Vasarė Pilkaitė – kandidatė į projektų koordinatorės poziciją

Projektų koordinatorės pareigas perėmė Vasarė Pilkaitė. Žadėjo kruopščiai rašyti projektus ir daugiau skirti laiko susipažinti su pareigomis. Mano, rašant projektus svarbiausia yra rašymo kalba – ne per daug oficiali ir ne per daug buitinė.

Tomas Vinčiūnas – kandidatas į laisvalaiko koordinatoriaus pareigas

Laisvalaikio planavimas sudomino pirmo kurso atsinaujinančios energetikos studentą Tomą Vinčiūną. Jis nariams žadėjo laisvalaikį pagyvinti kelionėmis į Lietuvos provincijas ir kitais kultūriniais renginiais.

Į finansų koordinatoriaus postą turėjome net du kandidatus. Su didele energiją savo kalbą pradėjęs pirmo kurso aviacijos inžinerijos studentas Kristupas Bilinskas žadėjo į savo pareigas žiūrėti atsakingai, o jo oponentas trečio kurso programų sistemų studentas garantavo, kad jo kadencijos metu netrūks rėmėjų. Vakaro pabaigoje po balsavimo tapo aišku, kad Ponaujuoju koordinatoriumi tapo Kristupas Bilinskas.

Po balsavimo tapo aišku, jog naująją valdybą sudaro:

Rugilė Jurgelionytė – pirmininkė

Arvydas Kromelis – pirmininkės pavaduotojas

Vaiva Mačiulytė – žmogiškųjų išteklių koordinatorė

Gintaras Micevičius – viešųjų ryšių koordinatorius

Faustina Juzėnaitė – iždininkė

Aistė Zubrickaitė – eksperimentų koordinatorė

Matas Žulkus – inžinerinės veiklos koordinatorius

Vasarė Pilkaitė – projektų koordinatorė

Tomas Vinčiūnas – laisvalaikio koordinatorius

Kristupas Bilinskas – finansų koordinatorius

Sėkmės naujiesiems valdybos nariams ir tegul pažadai tampa realybe!

2022-2023 metų kadencijos valdyba

You may also like...