Artėja „Robotų Intelektas 2021“

Jau laukiame aštuntąjį kartą organizuojamų autonominių robotų varžybų Robotų Intelektas 2021! Šių metų varžybos vyks rudenį, kaip ir visuomet – KTU Studentų miestelyje. Po praėjusių metų „Hoverbot“ triumfo, varžybos grįžta atsinaujinusios ir papildytos ne tik viena, tačiau trejomis naujomis rungtimis!

Legendinę „Aukso maišo paieška“ rungtį keičia „Artefaktų medžioklė“. Šios rungties metu robotai ieškos trasoje esančių figūrų ir turės jas sudėlioti tam tikra tvarka – panašu, jog dalyvių laukia ne menkesnis iššūkis! Taip pat robotų entuziaztams paruoštos ir naujos „Labirinto“ bei „Laser Tag“ rungtys. Nepamiršome ir renginio senbuviams gerai pažįstamų „Saldainių rinkimo“ ir „Sumo“ rungčių, kurios papildytos naujomis kategorijomis.

Į 2021-ųjų „Robotų Intelektas“ renginį kviečiame ne tik stebėti robotų sugebėjimų, tačiau ir sudalyvauti paskaitose apie robotiką, technologijas ir kitas industrijos naujienas – šios paskaitos vyks gegužės 21 d., bus įdomios net ir visai „žaliems“ robotų mėgėjams, o gal sudomins ir nieko apie tai negirdėjusius!

Daugiau apie renginį Facebook.
Rungčių taisyklės.
Dalyvių registracija bus paskelbta vėliau.

Laukiame Jūsų dalyvaujant!

Turite klausimų? Susisiekite: 
„Robotų Intelektas 2021“ renginio koordinatorius: Aidas Masaitis
El. paštas: aidasmasaitis@gmail.com
Tel.: +370 6 405 4241

You may also like...