Mokslo FUX’as 2020

Kaip ir kiekvienais metais KTU SMD naujokus pasitiko jiems skirta stovykla „Mokslo FUX’as. Jos metu 2020 metų rugsėjo 19 – 20, žingeidūs draugijos naujokai turėjo galimybę susipažinti su organizacijos nariais, alumnais, erdvėmis, veiklomis bei smagiai ir įdomiai praleisti laisvalaikį. 

Pirmąją dieną, susirinkus dalyviams, buvo parodytos organizacijai priklausančios patalpos bei supažindinta su draugų – Kaunas Makerspace – erdvėmis. Toliau po kelių susipažinimo žaidimų dalyviai turėjo progą išbandyti save inžinerinėse dirbtuvėse, o po jų atgauti jėgas su skaniais patiekalais. Užkandus laukė ekskursija aplink Kauną, kurioje naujokai dar ir rungėsi orientaciniame žaidime. Po ilgos dienos ištvermingiausi pasiliko laisvajai daliai, kurios metu vyko šokiai ir pramogos.

Kitą dieną, sužaidus pora apšilimo žaidimų, visi buvo pakviesti stebėti įdomiųjų eksperimentų. Atgavus amą po nepamirštamų reginių, prasidėjo mūšis dėl bilietų į rėmėjų organizuojamą “Login 2020”. Naujokai išbandė jėgas protmūšyje bei kūrybinėse dirbtuvėse ir daugiausiai taškų surinkusi komanda laimėjo bilietus į renginį.

Stovykla baigėsi skania vakariene ir sveikinimo žodžiu.