Kaip viską spėti?

 IMG_7152 Jaunimo Linijos Kauno Padalinio vadovas bei psichologijos studentas Aidas Vagonis šmaikščiais sakiniais bei pastebėjimais pradėjo paskaitą apie laiko planavimą. Savo nuoširdžiu tiesmukumu ir entuziazmu jis prikaustė klausytojų mintis ir ausis jau pirmosiomis paskaitos minutėmis. Pirmąją paskaitos dalį kartu su jo klausiusiais Aidas bandė atsakyti į klausimus, kodėl nespėjame atlikti numatytų darbų, kodėl nesąmoningai tingime, kas mums užkerta kelią tai padaryti. Salėje pasigirdo gausybė atsakymų nuo per trumpos paros, iki netikėtai atsirandančių vilionių, kurios trukdo sutelkti laiką ten, kur jo iš tiesų reikia.

Po šio pasidalinimo Aidas iškėlė teiginį, jog kiekvienas darbas, kurį mes atliekame, yra daromas ne dėl to, jog mums reikia, bet dėl to, jog mes tai norime atlikti, tereikia pasižiūrėti giliau į atliekamo darbo priežastis. Anot jo, supratę, kad kiekvieną darbą mes NORIME atlikti, mes pakelsime motyvaciją jam užbaigti ir taip pradėsime taupyti savo laiką. Šie žodžiai sukėlė diskusijas salėje ir privertė mus susimąstyti.

IMG_7162

Taip pat studentas ragino kiekvieną stebėti save ir rasti, kokiu paros metu darbas atliekamas efektyviausiai, taip prisidedant prie tolesnio laiko planavimo.

Akyse skriete praskriejusi paskaita paliko įspūdį savo žavingu chaosu, energinga nuotaika, bei klausančiųjų galvose supurtytomis mintimis, o ją vainikavo gėlės bei simbolinės dovanėlės lektoriui. Taip baigėsi pirmoji Mokslininko ABC dalis.

You may also like...