Didysis susirinkimas 2014

Jei jums būtų suteikta teisė valdyti valstybę, kokią valdymo formą pasirinktumėte? Ar vadovautumėtės principu „skaldyk ir valdyk“, o gal jums prie širdies arčiau Romos imperijos monarchija?  Visgi Vinstonas Čerčilis yra pasakęs: „Demokratija yra blogiausia iš visų valdymo formų, tačiau nieko geresnio pasaulis dar neišrado“.

IMG_6905

Taigi ir mes, KTU Studentų mokslinė draugija, neišradinėdami dviračio griebėme mandatus ir įsitraukėme į kandidatų rinkimines kalbas ir diskusijas su jais. Kandidatams drebėjo rankos, virpėjo kojos, bet visi, pasiruošę perimti valdžios vairą, į suktus susirinkusiųjų klausimus atsakinėjo taikliai ir išmintingai. Po įnirtingų kalbų išrinkome naująją valdybą, kurią sudaro:

Monika Vyzaitė – pirmininkė

IMG_6802

Modesta Mikštaitė – pirmininkės pavaduotoja

IMG_6809

Aidas Masaitis – žmogiškųjų išteklių koordinatorius

IMG_6822

Aistė Osinskytė – viešųjų ryšių koordinatorė

IMG_6840

Mantas Petkelis – inžinerinės veiklos koordinatorius

IMG_6867

Greta Gurklytė – projektų koordinatorė

IMG_6856

Lina Stabingytė – laisvalaikio koordinatorė

IMG_6843

Karolis Root – finansų koordinatorius

IMG_6871

Nespėjus naujai valdybai nė bendrai nuotraukai sustoti, šiuos draugiškus rinkimus nutraukė netikėtas valdžios užgrobimas. It Romulas ir Remas Ričardas su Antanu delegavo save naujaisiais studentų mokslinės draugijos, jų pervadintos Romos imperija, valdovais. Žadėdami tylėjimo, darbo ir paklusnumo laisves jie papiktino susirinkusią liaudį ir buvo greit nuversti nuo valdžios sosto.

IMG_6897

Naujai išrinkta valdyba prisiminė žymaus kinų filosofo Mo Ti žodžius: „Liaudis tvarkos nesilaikys, jei stokos maisto“. Todėl visi drauge, keldami deserto taures, džiaugėmės nauja valdyba, jai linkėdami naujų idėjų, ryžto ir darbingų metų.

IMG_6907

You may also like...