Degančių rankų rekordas

Pirmą lapkričio ketvirtadienį KTU Studentų mokslinės draugijos nariai susirinko padaryti tai, kas būtų įrašyta į istorijos knygas – pagerinti degančių rankų rekordą!

2015 metais buvo užfiksuotas 12 žmonių eilėje rekordas, bet šiais metais buvo manyta sustatyti į eilę 30 žmonių. Šis planas paskutinę minutę pasikeitė, kai į grandinę sustojo net 48 savanoriai! 

Renginio „Naktis Cheminės Technologijos Fakultete ’19“ atidarymo metu susirinko KTU SMD nariai, organizatoriai iš FSA “VIVAT chemija” bei kiti renginio dalyviai. Visiems buvo pravestas instruktažas, kaip saugiai reikės perduoti liepsną iš rankų į rankas. Po jo, dalyviai atsiraitojo rankoves, nusiėmė papuošalus nuo riešų ir pirštų, vandens sluoksniu padengė odą bei čiupo propano ir butano putas į savo rankas. Būtent jų degimą ir matote nuotraukose.

Susipažinus su visais savanoriais, stovinčiais eilėje, buvo padegtos dujos, laikomos pirmo studento rankose. Ugnis, keliaujanti iš rankų į rankas, buvo akylai sekama visų dalyvių, rekordo liudininkų, fotografų bei filmavimo komandų. Visas procesas truko vos 25 sekundes. Ugnis sėkmingai pasiekė paskutinį grandinėje stovėjusį žmogų. Ir po to, kai ji užgeso, pasigirdo garsūs džiaugsmo šūksmai ir plojimai – visiems buvo aišku – rekordas pagerintas!

Dar kartą perskaičiavus grandinėje stovėjusių žmonių skaičių, buvo paskelbtas pagerintas rekordas.

Renginio dalyviai nesigaili, jog prisidėjo prie šio nekasdieniško įvykio, ir mano, jog dabartinį rekordą pagerinti bus kur kas sunkiau. Studentai labiausiai baiminosi nudegti rankas ar uždegti plaukus, tačiau SMD nariai pasirūpino, kad rekordas įvyktų kuo sklandžiau ir dalyviai nepatirtų jokių sužeidimų. Savanoriai bei SMD nariai džiaugiasi, jog turėjo galimybę tapti šio istorinio įvykio dalimi.

Ačiū FSA “VIVAT chemija”, kad priėmė mus į savo renginį bei Ačiū visiems savanoriams ir  KTU SMD nariams, kurie skyrė laiko ateiti, nepabijojo ugnies ir padėjo pagerinti rekordą! 

Apie tai taip pat parašė ir naujienų portalai:
https://www.lrytas.lt/it/ismanyk/2019/11/08/news/ktu-studentai-pasieke-neiprasta-liepsnojanti-rekorda-12481458/?fbclid=IwAR1QZ2d0NAVuDS11CvggNZ6ybw1Dl6lr-NgPJGOy2IGFzQt7TJrs10q1CoU
https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/11/07/laisvalaikis/ktu-studentai-pagerino-deganciu-ranku-rekorda-pasiekta-daugiau-nei-tikejomes/?fbclid=IwAR1wFyp6mzEvaRvCifShraYEMfjXj6fDmNCPp_6c17IVGdWjNXVfn7NCyok

Ir taip pat „KTU VideoShot“ filmavo bei parengė video:

 

You may also like...