KTU SMD narių veikla vasaros metu

Mūsų organizacijos veikliausias laikas yra prieš mūsų didžiuosius renginius Tyrėjų naktis ir Robotų intelektas“, kada mums reikia daugiausia pagalbos ir turime daugiausia pasiruošimo darbų, kad padarytume kuo smagesnius ir įdomesnius renginius. Pasibaigus šiems renginiams mes pereiname prie vidinių darbų, rengiame susirinkimus, kuriuose sprendžiame, kaip darysime ateinančius renginius, būtų tai tolimi didieji ar vidiniai, kaip žaidimų vakaras, išvyka po Lietuvą, o gal į užsienį norime keliauti, sprendžiame pagal žmonių norus. Žinoma, dar ir galvojame, kur keliauti rodyti Įdomiuosius eksperimentus! Semestro metu mus kviečia švietimo organizacijos, įmonės ar kitų renginių vykdytojai, kurie nori pagyvinti savo programą. Šios veiklos mus užima semestro metu, bet ką veikia KTU SMD nariai vasaros metu? Dauguma studentų susiranda darbą ar grįžta namo. Tačiau mokslo populiarinimas vyksta ir vasarą! Koordinatorių pagalba mes gauname kvietimus nemokamai keliauti į festivalius ir ten būti programos dalimi! 

Šiuo metų KTU SMD eksperimentų veiklą reguliuoja jos koordinatorius Karolis Krikštaponis, kuris paklaustas, ką mūsų nariai veikia vasaros metu atsakė:
Vasarą SMD nariai praleido tikrai prasmingai. Su Įdomiausias apkeliavome “Postcosmos”, “Bliuzo Naktys”, “Galapagai”, “Karklė”, “Laisvės piknikas” festivalius, pabuvojome Kauno Arkivyskupijos Jaunimo stovykloje bei Jaunųjų Astronomų stovykloje, Organizacijų mugėje ir, žinoma, Lietuvos mokyklose ir gimnazijose. Džiaugiamės didžiuliu susidomėjimu ir gaunamais pakvietimais į įvairiausius renginius bei didžiuojamės narių aktyvumu savanoriškai skleisti ir populiarinti mokslą!

Nors jis pats vasaros metu susirado darbą, noras vykdyti KTU SMD veiklą ir skatinti jos narių užimtumą, jam leido dalyvauti pačiuose renginiuose, o jeigu negalėjo pats, tai būtinai pasirūpindavo reikmenimis ir informacija, kad kiti nariai galėtų efektyviai ir drąsiai be jo dirbti. 

Taigi, vasarą mes turime veiklos, mokslas pats savęs nepopuliarins! Dabar semestrui prasidėjus, mes vėl pradėsime dirbti, todėl laukite žinių apie mūsų veiklą!

DSC_0126-min

You may also like...