Didysis susirinkimas 2019

     

Vasario 25-ąją dieną KTU Rektorato salėje susirinko Kauno Technologijos Universiteto Studentų Mokslinės Draugijos nariai ir jos draugai kasmetiniam Didžiajam Susirinkimui. Jį pradėjo savo kadenciją baigiantis pirmininkas pristatydamas, ką SMD nuveikė per pastaruosius metus, buvo duotos tų metų veiklos ataskaitos. Tuomet buvo priimti ir patvirtinti nauji įstatai bei įvertintas valdžios darbas. Galiausiai buvo pasiekta bene svarbiausia susirinkimo dalis – naujosios valdybos rinkimai. Naująją valdžią sudaro dauguma draugijos naujų narių, todėl motyvacijos ir noro veikti, ir tobulėti tikrai bus!

     SMD pirmininku buvo išrinktas pirmakursis iš SHMMF studentas – Justas Balčiauskas. Jo vizija yra plėsti SMD, pritraukiant kuo daugiau motyvuotų žmonių ir ,žinoma, bandyti įvesti daugiau mokslinių bei inžinerinių veiklų.

     

 

     Pirmininko pavaduotoju buvo išrinktas antrakursis – Tomas Janeliūnas. Kalbos metu pasisakęs, kad jo SMD ateities vizija sutampa su pirmininko bei esant problemoms, galintis pavaduoti ne tik pirmininką, bet ir kitus koordinatorius.

 

     Žmogiškųjų išteklių koordinatoriaus pareigas užėmė Eglė Elksnytė, nors ji negalėjo dalyvauti susirinkime, jos motyvacinis laiškas jai pelnė vienbalsį narių pritarimą.  Laiške išreiškė, kad ji nori tobulėti, todėl imsis dalyvauti valdžios veiklose, jai padės jos komunikabilumas, darbštumas, atsakingumas ir svarbiausia jos “varikliukas” – pozityvumas.

 

    Viešųjų ryšių koordinatoriumi buvo išrinktas Julius Samoška. Pirmakursis, kuris neprižadėjo daug, sieks suburti komandą.

     Eksperimentų koordinatorius tapo – Karolis Krikštaponis. Savo kalbą greitai išsakė, bet dauguma balsuotojų jau žinojo apie jo sugebėjimus eksperimentų srityje, ypač buvusi koordinatorė, taigi nenuostabu, kad jis surinko visų žmonių balsus.

 

     Iždininko pareigas perėmė buvusi žmogiškųjų išteklių koordinatorė Rūta Minickaitė. Be asmeninių savybių – kruopštumo, gebėjimo planuoti laiką ir finansus – narių pasitikėjimą užtikrino patirtis valdyboje.

 

     Finansų koordinatorės vietoje pasiliko Eglė Balčiūnaitė. Per buvusią kadenciją ji įrodė, kad gali atlikti finansines pareigas, taigi ji tes savo darbą ir norėtų atrasti efektyvesnį būdą rėmėjams rasti ir kaupti žinias kitam žmogui, kuris ją pakeis kadencijos pabaigoje.

     Už projektų koordinavimą bus atsakinga Greta Šilėnaitė. Pirmakursė išreiškė, kad neturi patirties projektų koordinavime, bet yra motyvuota mokytis ir siekia užsibrėžto tikslo, nebijodama paaukoti savo laisvo laiko Draugijos labui.

 

     Inžinerinė veikla buvo perimta iš ketvirtakursio rankų į antrakursio studento – Viliaus Valinskio, jis pasisakė, jog nori, kad inžinerinė veikla būtų plėtojama ir tobulinama. Vilius turi patirties dirbant su inžinerinėmis priemonėmis ir jau buvo prisidėjęs prie SMD inžinerinių veiklų, taigi jis turi praktiką šiai pozicijai, todėl nenuostabu, kad jis taip pat buvo išrinktas 100% žmonių pritarimu.

 

     Į paskutiniąją valdybos poziciją – laisvalaikio koordinatoriaus, buvo išrinkta pirmakursė Ieva Verseckaitė. Prie organizacijos ji prisidėjo vėliau nei kiti naujokai, tačiau aktyviai įsitraukė į SMD veiklą. Per savo kadenciją planuoja puoselėti ankstesnių kartų paliktas tradicijas taip pat stengsis daugiau žmonių sudominti kultūriniais renginiais bei aktyviu laisvalaikiu gamtoje.

 

  Ir kitaip nei kiekvienais metais, šiemet Didžiojo susirinkimo metu buvo kartu išrinkta ir “Tyrėjų nakties 2019” pagrindinė organizatorė, pirmakursė Raimonda Cvilikaitė. Ji jau turėjo  patirties ir prieš tai, nes padėjo organizuoti “Tyrėjų naktis 2018” ir buvo rinkodaros koordinatorė Lietuvos moksleivių sąjungos Kaišiadorių MSIC padalinyje. Nebijanti iššūkių ir norinti tobulėti, mes jai linkime sėkmės!

     Taigi, po metų atsisveikiname su senąja valdyba ir dėkojame už jų įdėtas pastangas. O dabar sveikiname naująją valdybą ir linkime jiems sėkmės ir daug gerų idėjų!

You may also like...