Tyrėjų Naktis 2018

Rugsėjo 28 d., penktadienį, KTU Studentų miestelyje vyko jau devintą kartą universitete organizuojamas mokslo populiarinimo renginys „Tyrėjų naktis“. Iš visos Lietuvos suvažiavę lankytojai turėjo progą susipažinti su naujausiomis mokslo tendencijomis ir išbandyti daug įvairiausių veiklų.

Smalsiesiems tyrėjams paskaitas ir ekskursijas vedė skirtingų sričių specialistai. Buvo galimybė aplankyti laboratorijas, fizikos muziejų, inžinerijos dirbtuves ir kitas vietas, įprastai neprieinamas visuomenei.

­­­Norinčių atsipalaiduoti laukė tokie žaidimai kaip šaškės ir  Tic-Tac-Toe. Taip pat savo jėgas lankytojai išbandė makaronų iššūkyje, kiaušiasvydžio, popierinių lėktuvėlių ir kituose konkursuose. Jaunieji mokslo gerbėjai gausiai susirinko stebėti įdomiuosius fizikos bandymus ir eksperimentus, o norintys dar daugiau išmokti galėjo dalyvauti inžinerinėse dirbtuvėse.

Didžiausi iššūkiai laukė renginio lankytojų dalyvavusių naktinėse orientacinėse varžybose. Jų metu dalyviai susipažino su KTU Studentų miesteliu ir jo apylinkėmis bei turėjo atlikti įvairias protines ir fizines užduotis.

Dėkojame visiems dalyvavusiems renginyje, lauksime jūsų ir kitais metais!

You may also like...