70-asis KTU SMD gimtadienis

2018 metų kovo 5 dieną, pirmadienį, KTU trečiuosiuose rūmuose vyko 70 metų jubiliejinis KTU studentų mokslinės draugijos gimtadienis. Švęsti susirinko draugijos nariai ir alumni, taip pat buvo sulaukta svečių iš „BEST Kaunas“ bei LSMU studentų mokslinės draugijos. Šis renginys buvo proga prisiminti organizacijos istoriją, pasiklausyti KTU pučiamųjų orkestro „The BrassBees“ ir pabendrauti skirtingoms draugijos kartoms.

 

Susirinkus svečiams, pirmasis tarė žodžius prieš mėnesį išrinktas Studentų mokslinės draugijos pirmininkas – Tadas Žutautas. Naujasis pirmininkas priminė, kad neužtenka žiūrėti tik į praeitį, bet būtina galvoti apie ateitį, bei kurti naujus ryšius, nes vieniems neįmanoma pasiekti gerų rezultatų. Svečiams įteikus dovanas ir tarus sveikinimo žodžius, visiems buvo įdomu pažiūrėti paruoštą vaizdo montažą ir išgirsti, kaip SMD atrodė prieš kelerius ar net keliasdešimt metų – vaizdinėje medžiagoje interviu davė buvę nariai ir net pirmininkai. Jų veikla ir indėlis į organizacijos veiklą sukūrė galimybę egzistuoti dabartinei draugijai, tad buvo pristatytas vaizdo klipas apie tai, ką šiuo metu veikia SMD, kaip atrodo organizuojami renginiai – “Tyrėjų naktis” ir “Robotų intelektas”.

 

 

Tiek vaizdo klipai, tiek pučiamųjų orkestro pasirodymas susirinkusius nuteikė puikiai, todėl gera nuotaika išliko ir pasibaigus oficialiajai daliai,po kurios svečiai buvo kviečiami vaišintis užkandžiais, gėrimais bei, žinoma, dideliu tortu. Grojant muzikai, gimtadienio dalyviai nesidrovėjo bendrauti tarpusavyje, darytis momentinių nuotraukų. Taip pat daugelis nepraleido progos įsiamžinti SMD garbės sienoje, palikti palinkėjimą prisiminimų knygoje ar peržvelgti nuotraukų archyvą, kuriame rasdavo ir savo seniai užmirštas akimirkas, būnant draugijos nariu.

 

 

Sustiprinti senieji ryšiai bei naujai užmegztos pažintys atvėrė kelius naujoms idėjoms ir galimybėms, kurios padės suorganizuoti dar įdomesnius mokslo populiarinimo renginius. Tikimasi, kad Studentų mokslinė draugija gyvuos dar daugybę metų ir ateinantys jubiliejai bus paminėti taip pat jaukiai ir šiltai kaip 70-asis.

 

Daugiau nuotraukų iš renginio rasite čia

You may also like...