Didysis susirinkimas 2017

DSC_0520

2017 metų vasario 10 dieną, šaltą penktadienio vakarą KTU trečiuosiuose rūmuose vyko kasmetinis Didysis KTU SMD susirinkimas. Jo metu buvo pristatyta draugijos metinė ataskaita, pirmininkės Karolinos Rimkutės bei kitų valdybos narių kadencijos metu atlikti darbai. Išklausyti ir įvertinti draugijos ataskaitą susirinko ne tik pačios SMD nariai, bet ir svečiai iš KTU SA ir RAFES organizacijų.

DSC_0082Be veiklos refleksijos susirinkusieji turėjo dar vieną svarbų uždavinį – išrinkti naująją valdybą ir jos lyderį, koordinuosiančius draugiją ateinančius metus. Tad aptarus 2016 m. darbus bei išrinkus rinkimų komisiją, prasidėjo kandidatų, jau praėjusių ankstesnius rinkimų etapus, prisistatymai. Jų metu kiekvienas kandidatas argumentavo turimas kompetencijas, naudingas vietai, į kurią pretenduoja ir papasakojo apie savo viziją draugijos ateičiai. Neapsieita ir be intriguojančių siužeto posūkių – viena iš trijų kandidatų į VR (Viešųjų ryšių) koordinatoriaus vietą, įvertinusi oponentų pasisakymus, nusprendė atsisakyti kandidatūros į poziciją. Po pretendentų kalbų, nariams užpildžius ir atidavus biuletenius, skaičiuojant balsus paaiškėjo, kad staigmenos nesibaigė: nei vienam iš trijų kandidatų į Žmogiškųjų išteklių koordinatorius nepavykus surinkti daugiau nei 50% balsų teko paskelbti antrąjį balsavimo turą.

DSC_0181Galiausiai, suskaičiavus balsus po pakartotinio turo, buvo paskelbti rinkimų rezultatai. Naująja viešųjų ryšių koordinatore išrinkta Ugnė Gediminaitė, laisvalaikio koordinatoriumi – Lukas Bobinas. Inžinerinės veiklos koordinatoriaus vietą išlaikė Lukas Jonyla, o buvusiai organizacijos ŽIK Gretai Viskontaitei šiemet patikėta iždininkės pozicija. Nemažai vietų valdyboje užėmė ir aktyvūs pirmakursiai: Kamilė Vonžodaitė tapo naująja projektų koordinatore, Linui Jonauskui atiteko eksperimentų koordinatoriaus pareigos, Bernadeta Navickaitė išrinkta finansų koordinatore, Beatričė Kėdžiūtė – ŽIK, o Tadas Žutautas tapo naujosios pirmininkės, buvusios projektų koordinatorės Deimantės Narauskaitės, pavaduotoju.

Sveikiname naujuosius valdybos narius ir linkime jiems įkvepiančių, motyvuojančių ir produktyvių metų!

Didžiojo susirinkimo nuotraukas galite rasti čia

Straipsnį parengė Ieva Dapševičiūtė

You may also like...