Didysis susirinkimas 2018

Vasario 15-osios vakarą KTU Rektorato salė buvo užpildyta Studentų mokslinės draugijos nariais. Visi susirinko išgirsti metinės SMD Valdybos darbų ataskaitos, patvirtinti atnaujintus įstatus bei išrinkti naująją Valdybą. Po kandidatų kalbų, kuriomis jie bandė įrodyti savo pranašumą prieš konkurentus ir pristatė idėjas ateičiai, slaptu balsavimu buvo išrinkti šie koordinatoriai:

KTU SMD Pirmininku tapo Tadas Žutautas, žadėjęs išlaikyti esamą draugijos padėtį ir renginių sėkmingumą, kol kas neapsiimdamas grandioziškais, bet rizikingais planais.

Pirmininko pavaduotoju tapo pirmakursis Džiugas Belovas. Studentas sakė, jog buvo paskatintas savo smalsumo, kuris ves toliau domėtis ne viena SMD sritimi. Džiugas žadėjo palaikyti darbų tvarką ir sklandžią komunikaciją tarp narių.

Žmogiškųjų išteklių koordinatore buvo išrinkta Rūta Minickaitė. Į draugijos veiklą gana vėlai įsiliejusi mergina džiaugėsi, kad išdrįso prisijungti prie SMD ir sugriauti jai girdėtus stereotipus, jog čia vietą atranda tik moksliukai.

Į viešuosius ryšius po metų pertraukos vėl pretendavęs Tomas Bagdonas, vienbalsiai buvo išrinktas koordinatoriumi. Pastarasis patikino, jog savo laiką skirs naujos komandos formavimui.

Eksperimentų koordinatore tapo aktyviai visų SMD renginių pasiruošime dalyvaujanti bei eksperimentų pasirodymų nepraleidžianti Ugnė Petronytė. Naujoji valdybos narė norėtų praplėsti rodomų fizikinių ir cheminių bandymų sąrašą naujais arba užmirštais eksperimentais. Taip pat planuoja suburti komandą bei atnaujinti pasirodymo scenarijų.

Antrus metus iš eilės Iždininkės pareigas eis Greta Viskontaitė. Pažadėjusi vengti praeitos kadencijos klaidų, Greta ketina įvesti naujovių apskaitos sistemoje.

Taip pat antriems metams Finansų koordinatore buvo išrinkta Bernadeta Ieva Navickaitė, įtikinusi SMD’iškius savo turimos sistemos ir žinių patikimumu.

Projektų koordinatorės pareigų nepabijojo antrakursė Dovilė Sniečkutė. Draugijos narė įsitikinusi, kad šios srities atstovas turi būti labai dėmesingas smulkmenoms ir kūrybingas. Būtent šiomis savybėmis pasižyminti mergina teigė, kad taip pat puikiai planuoja laiką, kas yra būtina rašant projektus.

Inžinerinę veiklą perėmė SMD senbūvis Linas Minkevičius. Naujasis valdybos narys norėtų, jog daugiau dėmesio būtų skiriama moksliniams tyrimams, straipsnių rašymams bei inžinerinių projektų vykdymams.

Nuo šiol mokslinės draugijos laisvalaikį kuruos Kernius Vilkevičius. Vaikinas jau ne vienerius metus kuria įvairių temų protmūšius bei orientacines varžybas, tad įkvėpimo ir fantazijos turėtų nepritrūkti ir kitoms SMD laisvalaikio veikloms.

Dėkojame senajai Valdybai už įdėtas pastangas, nuveiktus darbus ir sveikiname naująją komandą!

You may also like...